• Rzgów - ARTIA BLUE - (9-12 lat) - Akrobatyka

Lokalizacja
📌 Rzgów (SASSY GYM - Ptak Outlet, ul. Żeromskiego 6 )
Wiek uczestnika
Miesiąc
Rodzaj zajęć AKROBATYKA
Dni i godziny zajęć Poniedziałek, środa (godz.17:30-18:25)
Instruktor Katarzyna Niedzielska
0
ilość Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 15 min na adres mailowy
Zostało tylko 17 ilość
Masz pytania? Zostaw kontakt - odpowiemy!

Przygotuj się na wyjątkową uczestniczkę/ja wyjątkowy uczestniku! Nasz program zajęć Jazz to taneczna podróż przez fascynujący świat ruchu i ekspresji! 🕺🎶

Razem odkryjemy podstawowe kroki stylu Jazz, których mistrzostwo pozwoli Ci błyszczeć na parkiecie! Ale to nie wszystko! Nauka obrotów, piruetów i skoków charakterystycznych dla tego stylu sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda!
Chcemy, aby Twoje doświadczenie z Jazzem było naprawdę niezapomniane! Dlatego w naszym programie wprowadzamy elementy akrobatyki, które dodać Ci dodatkowego zastrzyku energii i ekscytacji! Twoje ciało będzie się rozwijać, ale to dopiero początek!

To nie tylko zajęcia taneczne - to całe spektrum możliwości, które rozwijają nie tylko Twoje ciało, ale także hart ducha! Wykwalifikowana kadra będzie Cię prowadzić, wspierając w każdym kroku, a każdy trening pozwoli Ci rozładować nadmiar energii w pełni bezpieczny sposób!

A najlepsze jest to, że nasze zajęcia Jazz stanowią doskonałą podstawę do każdego sportu! Będziesz gotowa/y podjąć się każdego wyzwania, dzięki nabytej elastyczności, siły i pewności siebie!

Dołącz do nas już teraz i otwórz się na niekończące się możliwości! Spełniaj marzenia i wcielaj w życie swoje pasje, tańcząc przez życie w rytmie Jazzu! 🌟🎭

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Dołącz do zadowolonych w Artii!