• Pleszew - DIAMENTY - (gr. turniejowa 12-20 lat) - Taniec nowoczesny & Jazz Dance

Lokalizacja
📌 Pleszew (ul. Kolejowa 3)
Wiek uczestnika
Poziom
GRUPA TURNIEJOWA
Miesiąc
Rodzaj zajęć TANIEC
Dzień i godzina zajęć Wtorek, czwartek (godz. 18:30-19:40)
Instruktor Gabriela Stępień
0
ilość Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 15 min na adres mailowy
Zostało tylko 28 ilość
Masz pytania? Zostaw kontakt - odpowiemy!

Odkryj magię niezapomnianych chwil w naszych grupach turniejowych! Tutaj pasja i zaangażowanie są nieodłącznymi elementami, które wzbudzą w Tobie prawdziwe ognisko entuzjazmu! 🌟

Dołącz do naszego niesamowitego świata, gdzie piękne wspomnienia są gwarantowane! Nasi inspirujący trenerzy oraz zgrana grupa towarzyszy podzielają z Tobą pasję i tworzą przyjaźnie na długie lata. Nie tylko uczestniczysz w turniejach, zdobywasz puchary i medale, ale także odkrywasz atmosferę zdrowej rywalizacji, która napędza Twoje osiągnięcia!

Ale to nie wszystko! Nasze zajęcia to znacznie więcej niż tylko ruch fizyczny. Rozwijamy w Tobie cechy wolicjonalne, które przetrwają na całe życie! Niezłomność, odwaga, konsekwencja i hart ducha - to właśnie te cenne cechy, które odnajdziesz w sobie, uczestnicząc w naszych zajęciach.

Nie czekaj dłużej - dołącz do naszej ekscytującej społeczności, gdzie spełniają się marzenia i wyrastają prawdziwe mistrzynie i mistrzowie! Poznaj swoje ukryte umiejętności, rozwijaj się i czerp radość z każdej chwili spędzonej razem z nami.

Zainwestuj w siebie już teraz, a odkryjesz, że uczestnictwo w naszych grupach turniejowych to droga do sukcesu i spełnienia w każdej dziedzinie życia! Niech Twoja przygoda rozpocznie się właśnie tutaj, z nami! 💪🏆

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Dołącz do zadowolonych w Artii!