• Pleszew - AKRO PUMY - (7-13 lat) - Akrobatyka dla dzieci

Lokalizacja
📌 Pleszew (ul. Kolejowa 3)
Wiek uczestnika
Miesiąc
Rodzaj zajęć AKROBATYKA
Dni i godziny zajęć Wtorek, czwartek (godz. 17:30-18:25)
Instruktor Gabriela Stępień
0
ilość Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 15 min na adres mailowy
Zostało tylko 10 ilość
Masz pytania? Zostaw kontakt - odpowiemy!

Przygotuj się na wir przygody i ekscytacji! Akrobatyka to nasza tajemnica do odkrycia potężnej energii i ruchu, które przemienią Ciebie w prawdziwą gwiazdę! 💫 Witaj w świecie, gdzie Twoje ciało i duch staną się niezwyciężonym zespołem! Pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry, odkryjesz nieznane dotąd możliwości. Na profesjonalnym sprzęcie - materacach, bloczkach i woreczkach gimnastycznych - poczujesz się jak prawdziwy artysta akrobatyki!

Ale to nie wszystko! Nasze zajęcia to nie tylko dynamiczny taniec z grawitacją, to prawdziwa lekcja życia! Rozładowujemy nadmiar energii w bezpieczny i twórczy sposób. Twoje ciało i umysł odnajdą harmonię, a pewność siebie osiągnie szczytowy poziom!
Dzięki akrobatyce staniesz się mistrzem każdej dziedziny sportu. To fundament, który uczyni Cię nie do pokonania! Wykorzystaj tę wyjątkową okazję, aby odkryć swoje ukryte talenty i zapał do ruchu!

Czekamy na Ciebie - gotowi, byś stanął w centrum uwagi, błyszczał na scenie i triumfował na każdym polu sportowym! Niech akrobatyka zaprowadzi Cię na szczyt - tam, gdzie spełniają się marzenia i odnajduje prawdziwa pasja! 🤸‍♂️🏆

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Dołącz do zadowolonych w Artii!