• Piotrków Trybunalski - NEXTGEN FEELING - (gr. turniejowa 15-21 lat) - Street Dance

Lokalizacja
📌 Piotrków Trybunalski (ul. Łódzka 100A)
Wiek uczestnika
Poziom
GRUPA TURNIEJOWA
Miesiąc
Rodzaj zajęć TANIEC
Dni i godziny zajęć Poniedziałek, środa (godz. 19:50-21:15)
Instruktor Katarzyna Matyszczak
LINK DO OPŁATY ZAJĘĆ Zmieniamy się na lepsze dla Ciebie! Od 1 listopada opłacisz zajęcia w nowym i łatwiejszym systemie. Wystarczy, że zarejestrujesz się na podanej stronie a nasz zespół przypisze Cię do odpowiedniej grupy zajęciowej oraz doda Twoją wcześniejszą zniżkę.
Brak towaru
0
Wysyłka w ciągu 15 min na adres mailowy
Zostało tylko 0 ilość
Masz pytania? Zostaw kontakt - odpowiemy!

Hip-hop to popularna forma taneczna, która wywodzi się z kultury ulic Nowego Yorku. Ten styl pozwala na interpretację muzyki i wyrażanie emocji w spontaniczny i rytmiczny sposób. Jeśli szukasz grupy, która zdobywa liczne osiągnięcia na turniejach pod nadzorem wykwalifikowanego instruktora, jesteś w dobrym miejscu!

Do grupy turniejowej obowiązują kwalifikacje. Warsztaty taneczne z naborem odbędą się 10 września. W późniejszym terminie można zakwalifikować się do grupy jedynie poprzez casting w wyznaczonym indywidualnie terminie (o szczegóły dopytaj w recepcji). Grupy turniejowe w Artii to wiele pięknych chwil, pasja, zaangażowanie całej grupy jak i trenerów, przyjaźnie na długie lata, turnieje, puchary, medale, atmosfera zdrowej rywalizacji, rozwój. Uczestnictwo w jeden z nich to coś więcej niż zajęcia ruchowe. Kształcimy w młodych ludziach niezłomność, odwagę, konsekwencję i hart ducha. Są to cechy cenne w każdej dziedzinie życia!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Dołącz do zadowolonych w Artii!