• Piotrków Trybunalski - JAZZ FACTORY - (gr. turniejowa 8-11 lat) - Art

Lokalizacja
📌 Piotrków Trybunalski (ul. Łódzka 100A)
Wiek uczestnika
Poziom
GRUPA TURNIEJOWA
Miesiąc
Rodzaj zajęć TANIEC
Dzień i godzina zajęć Wtorek, czwartek (godz. 18:20-19:35)
Instruktor Matylda Kubit
LINK DO OPŁATY ZAJĘĆ Zmieniamy się na lepsze dla Ciebie! Od 1 listopada opłacisz zajęcia w nowym i łatwiejszym systemie. Wystarczy, że zarejestrujesz się na podanej stronie a nasz zespół przypisze Cię do odpowiedniej grupy zajęciowej oraz doda Twoją wcześniejszą zniżkę.
Brak towaru
0
Wysyłka w ciągu 15 min na adres mailowy
Zostało tylko 0 ilość
Masz pytania? Zostaw kontakt - odpowiemy!

Jeśli szukasz zespołu, który rozwinie Twoje umiejętności na płaszczyźnie tańca jazzowego, osiągającego przy tym liczne nagrody na turniejach, ta grupa stworzona jest dla Ciebie! Zajęcia taneczne w stylu art dostarczają nie tylko radości z tańca, ale także pozwalają na rozwijanie kreatywności, wyrażania siebie i czerpania inspiracji z różnorodnych form sztuki tanecznej.

Do grupy turniejowej obowiązują kwalifikacje. Warsztaty taneczne z naborem odbędą się 10 września. W późniejszym terminie można zakwalifikować się do grupy jedynie poprzez casting w wyznaczonym indywidualnie terminie (o szczegóły dopytaj w recepcji). Grupy turniejowe w Artii to wiele pięknych chwil, pasja, zaangażowanie całej grupy jak i trenerów, przyjaźnie na długie lata, turnieje, puchary, medale, atmosfera zdrowej rywalizacji, rozwój. Uczestnictwo w jeden z nich to coś więcej niż zajęcia ruchowe. Kształcimy w młodych ludziach niezłomność, odwagę, konsekwencję i hart ducha. Są to cechy cenne w każdej dziedzinie życia!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Dołącz do zadowolonych w Artii!