• Jarocin - AKRO SZMARAGDY - (gr. podstawowa 7-10 lat) - Akrobatyka

Lokalizacja
📌 Jarocin (Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1)
Wiek uczestnika
Poziom
PODSTAWOWY
Miesiąc
Rodzaj zajęć AKROBATYKA
Dni i godziny zajęć Poniedziałek, środa (godz. 18:30-19:25)
Instruktor Małgorzata Twardowska
0
ilość Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 15 min na adres mailowy
Zostało tylko 21 ilość
Masz pytania? Zostaw kontakt - odpowiemy!

Odkryj niepowtarzalne emocje i adrenalina w naszych zajęciach akrobatyki! To dynamiczne i pełne energii treningi, które nie tylko kształtują Twoje ciało, ale także wzmacniają hart ducha! 💪🌟

Pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry, wejdź na wyjątkową ścieżkę powietrzną, znaną jako Air Track, i poczuj jak wznosisz się w powietrzu! Nasz profesjonalny sprzęt, w tym materace, woreczki, wałki i bloczki, to klucz do osiągania nowych poziomów w akrobatyce!

Uwierz nam, że to niezwykłe doświadczenie, które dostarcza ogromnej frajdy! Nasze treningi nie tylko pozwalają na rozładowanie nadmiaru energii, ale także zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas każdego ruchu.
Ale to nie wszystko! Akrobatyka to świetna podstawa do każdego sportu! Dzięki niej rozwijasz wyjątkową koordynację, gibkość i siłę, które staną się Twoją tajemną bronią w każdej dziedzinie sportowej!

Nie trać czasu! Dołącz już teraz do naszej niesamowitej akrobatycznej społeczności, gdzie spełniają się marzenia o mistrzowskich ruchach i wygranych! Zyskasz nie tylko nowe umiejętności, ale także przekonasz się, jak wielka moc drzemie w Tobie!

Gotowy/a na akrobatyczną przygodę? To tylko u nas możesz poczuć magię podniebnych skoków i zdobyć moc, która sprawi, że staniesz się nie do zatrzymania! 💫🤸‍♂️

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Dołącz do zadowolonych w Artii!