• Jarocin - AKRO DUSZKI - (gr. podstawowa 4-6 lat) - Akrobatyka

Lokalizacja
📌 Jarocin (Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1)
Wiek uczestnika
Poziom
PODSTAWOWY
Miesiąc
Rodzaj zajęć AKROBATYKA
Dni i godziny zajęć Poniedziałek, środa (godz. 17:25-18:15)
Instruktor Małgorzata Twardowska
0
ilość Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 15 min na adres mailowy
Zostało tylko 27 ilość
Masz pytania? Zostaw kontakt - odpowiemy!

Dołącz do niezwykłej przygody akrobatyki, która wyzwoli w Tobie prawdziwą eksplozję energii i radości! To nie tylko zajęcia taneczne, to niepowtarzalna szansa na wszechstronny rozwój ciała i ducha! 💪🌟

Nasi doświadczeni trenerzy poprowadzą Cię przez dynamiczne treningi, wykorzystując profesjonalny sprzęt, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda akrobatyki! Wyobraź sobie, jak unosisz się na powietrzu dzięki Air Trackowi - to jak spełnienie marzeń o lataniu!

Każdy sprzęt, jak materace, woreczki, wałki i bloczki, został starannie dobrany, aby zapewnić Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania ruchów. Trenujemy w pełni kontrolowany i kontrolowany sposób, aby Twoje bezpieczeństwo było zawsze na pierwszym miejscu!

Nie tylko wyzwalamy Twój potencjał fizyczny, ale także wzmacniamy Twoje serce i duszę. Akrobatyka to klucz do kształtowania hartu ducha, determinacji i pewności siebie, które posłużą Ci nie tylko na parkiecie, ale także w życiu codziennym!
Oprócz tego, akrobatyka stanowi doskonałą bazę do każdego sportu! Zdobywając nowe umiejętności, rozwijasz wszechstronność, elastyczność i siłę, które będą Twoim sekretnym orężem w innych dyscyplinach!
Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy na odkrycie swojego potencjału!

Dołącz do nas już teraz i stań się częścią akrobatycznej rodziny, gdzie radość i spełnienie to codzienność! Zapraszamy Cię do przekroczenia granic swoich możliwości i podążania za marzeniami - wraz z nami spełnisz swoje taneczne i życiowe cele! 💫🤸‍♀️

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Dołącz do zadowolonych w Artii!